Запрошення в Україну для іноземців

Запрошення в Україну для іноземця – цінний папір, без якого неможливо отримати українську візу. Вона відкриває можливість зустріти своїх далеких родичів, побачитися зі своїми друзями, які проживають за межами держави України. Але для досягнення поставленої мети, необхідно правильно дотримуватися реєстраційних норм і грамотно скласти запрошення. Як же оформити запрошення в Україну для іноземця в Ужгороді?

Навіщо необхідне запрошення в Україну іноземцю?

приглашение в УкраинуКожна держава уважно стежить за будь-яким іноземним громадянином, що перетинає кордон. З цієї причини у людини обов’язково цікавляться метою її візиту, до кого вона приїхала та на який термін.

Наприклад, якщо резидент України хоче зустрітися зі своїм далеким родичем, який проживає в іншій країні, йому необхідно оформити запрошення. Цей документ є доказом того, що запрошуюча сторона у відповіді за запрошену.

Саме для цього і створюється подібне запрошення і полягає його основне завдання. Після того, як людина отримає запрошення, на його основі можна буде оформляти візу. Якщо вона оформляється юридичною особою для потенційного співробітника, то буде створена робоча віза. А в разі запрошення від фізичної особи, то візовий документ виявиться туристичного формату.

Чим відрізняється процес створення запрошення для юридичної або фізичної особи?

Важливо враховувати, що фізичні та юридичні особи запрошують в країну іноземців для різних цілей. Тож не дивно, що оформлення запрошення для обох груп відрізняється. Що особливого в оформленні запрошення для іноземців від юридичних осіб? Які документи при цьому потрібно надати?

  1. Копія паспортного документа керівника підприємства.
  2. Довідка особливого зразка з банку.
  3. Витяг з ЄДР.
  4. Наказ про призначення уповноважених осіб для роботи з іноземцями.
  5. Підтвердження, що іноземцю буде надано місце проживання.

Якщо порівнювати цей пакет документів з тим, що необхідний фізичній особі, то стає очевидна різниця між ними. Що необхідно показати міграційній службі фізичній особі?

  1. Копії паспортних документів, що запрошує і запрошеної сторони.
  2. Квитанція, що підтверджує сплату державного мита.
  3. Заповнений бланк заяви.

Після подачі документів в міграційну службу і по розгляду заявки, людина отримує запрошення. Звичайно, при оформленні цього документа завжди можуть виникнути істотні труднощі. Наприклад, неправильно заповнена заява або недостовірний переклад особистої інформації паспортного документа іноземця. З цієї причини рекомендується скористатися консультацією перевірених експертів в юридичній сфері в місті Ужгород.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
x-cops
getting married in ukraine