Що необхідно знати, аби ваш шлюб з іноземцем не визнали фіктивним

Нефіктивний шлюб в Ураїні

Подружжя, яким свого часу допомогла отримати свідоцтва про шлюб компанія Marriage in Ukraine marriageinukraine.com у майбутньому не мають жодних правових проблем, пов’язаних з легальністю цих документів. Тобто якщо якийсь родич, колега чи знайомий, що був проти створення цього союзу, подасть позов до суду про визнання вашого шлюбу фіктивним, то його відхилять через відсутність підстав для порушення справи. Хоча за фіктивний шлюб в Україні не передбачена відповідальність (ні адміністративна, ні кримінальна), але на підставі рішення суду, його можуть розірвати, що створить зайві складнощі для новоспеченого подружжя. Команда юристів поділилась порадами про те, яким має бути шлюб, щоб в інших не було підстав вважати його фіктивним.

  1. Подружжя за можливості має проживати разом.
  2. У справжньої родини з часом з’являється спільно нажите майно та матеріальні активи.
  3. Члени подружжя турбуються одне про одного та надають одне одному необхідну підтримку у складних життєвих ситуаціях
  4. Якщо шлюб справжній, то чоловік і дружина визнають свої стосунки перед іншими людьми.
  5. Зазвичай подружні пари планують або мають спільних дітей. У сучасному світі цей маркер не є обов’язковим, але в очах суспільства одразу демонструє “справжність” союзу.
  6. Відсутність любовних стосунків з третіми особами, цивільних чоловіків і дружин за межами шлюбу.
  7. Відсутність вагомої вигоди та фінансової мети від цього шлюбу в одного, або в обох членів подружжя.

Практика скасування фіктивних шлюбів у сучасній юриспруденції не дуже поширена, однак Державна міграційна служба України з особливою увагою контролює правомірність укладання союзів між українцями та іноземцями. Ось чому варто знати наведену вище інформацію. А якщо ви тільки плануєте побратись з громадянином іншої держави, то краще звернутись по професійну правову допомогу у сфері сімейних стосунків. Процес одруження не займе багато час, за 2-3 дні ви вже отримаєте своє свідоцтво. Шлюб з іноземцем Львів, який побудовано на любові та довірі, з дотриманням законодавства України, ніколи не назвуть фіктивним.

x-cops
getting married in ukraine