Шлюб з іноземцем за один день

брак за сутки львов

Шлюб з іноземцем за добу – можливість возз’єднати людей, які люблять один одного, але при цьому проживають в різних країнах. Для цього людям необхідно буде зібрати певний пакет документів, відповідати законодавчим нормам, а також мати бажання укласти шлюб. Що потрібно зробити двом коханим для того, щоб провести процедуру одруження, якщо один з представників цієї пари є іноземцем? Як укласти шлюб з іноземцем в Ужгороді лише за двадцять чотири години?

Особливості укладення шлюбу з іноземцем за добу

Одруження з громадянином України для іноземця є відмінною можливістю оформлення тимчасової посвідки на проживання. Варто враховувати, що коли людина приїжджає в цю країну, то їй надається 90 днів на те, щоб виконати свої плани. І в тому випадку, якщо іноземець не встигає в покладений термін, то доведеться покинути українську державу.

Розгляд заявки на отримання посвідки на проживання займає двадцять діб, тому важливо отримати свідоцтво про укладення шлюбу в найкоротші терміни. Саме тому зараз настільки популярною є послуга одруження за добу. Адже таким чином є можливість в максимально стислі терміни оформити посвідку на проживання.

Що необхідно для реєстрації шлюбу з іноземцем за один день?

В першу чергу люди, котрі вступають у шлюб, повинні мати таке законне право. Це означає, що фізичні особи обов’язково повинні бути дієздатними і повнолітніми. Також важливо враховувати, що згідно із Законом України забороняється одруження більше, ніж з одним партнером, саме тому важливо, щоб обидві людини не перебували в іншому шлюбі.

Щоб швидко і своєчасно укласти одруження, важливо правильно зібрати пакет документів. Які цінні папери обов’язково необхідно надати?

  1. Посвідчення кожного з членів майбутньоїсім’ї.
  2. Квитанція, яка підтверджує сплату державного податку.
  3. Свідоцтво про розірвання шлюбу (у разі, якщо один з подружжя раніше перебував у шлюбі).
  4. Завірений нотаріусом переклад іноземних документів на державну мову.
  5. Заява з проханням про укладення шлюбу.

Звичайно, у людей можуть виникнути труднощі при оформленні документів, а також при їх перекладі і легалізації в Україні. Саме з цієї причини так важливо скористатися консультацією перевірених фахівців, а саме юристів з міста Ужгород. Наші експерти завжди готові допомогти Вам, зробити все можливе для того, щоб Ви змогли максимально швидко укласти шлюб і оформити посвідку на проживання.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
x-cops