Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Довідка про реєстрацію особи громадянином України – це передостанній ступінь для іноземця на шляху до омріяного документа – паспорту громадянина. Перш ніж людина відправиться в паспортний стіл, їй буде потрібно оформити цю довідку, на підставі якої у неї приймуть документи на розгляд. Які особливості отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України? Що необхідно знати кожній людині для оформлення цієї довідки в Ужгороді?

Хто має право на отримання довідки про реєстрацію особи громадянином?

У список людей, які можуть претендувати на отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України варто віднести осіб, що володіють всіма підставами для отримання належності до громадянства. Це може бути родинний зв’язок з громадянином країни або за правом народження, що є далеко не останніми причинами для отримання статусу.

Також така послуга може стати вельми корисною для іноземного громадянина, у якого народилася дитина на території України. Це означає, що він зможе на підставі свідоцтва про народження отримати для дитини довідку про громадянство і завдяки цьому документу мати можливість претендувати на статус постійної посвідки на проживання.

Після п’яти років безперервного проживання іноземцям зі статусом постійної посвідки на проживання, відкривається можливість оформити українське громадянство. Тоді необхідно буде пройти процедуру отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України.

Що потрібно для отримання довідки про присвоєння громадянства України?

Для того, щоб оформити цей документ в першу чергу необхідно звернутися до підрозділу міграційної служби. Важливо, щоб це відділення знаходилося за місцем проживання майбутнього громадянина. Йому буде потрібно скласти письмову заяву. У цьому документі вказується наступна інформація:

  • зареєстроване місце проживання;
  • ПІБ;
  • контактний номер телефону.

Крім цієї заяви людині потрібно обов’язково надати певні документи. До них відносяться:

  • квитанція з відміткою певної банківської структури, яка підтверджує оплату державного мита;
  • дві стандартні кольорові фотографії розміром 3,5 на 4,5 см.

Подати заяву на отримання даного документа потрібно тільки особисто. А от забрати довідку при наявності поважних причин можуть офіційні представники нового громадянина.

При оформленні довідки про реєстрацію громадянином України, багато людей стикаються з бюрократичними складнощами. З цієї причини вигідно буде звернутися до успішних юристів в Ужгороді, які обов’язково допоможуть і проконсультують з усіх питань.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
x-cops
getting married in ukraine