Ідентифікаційний код для іноземця

Ідентифікаційний код для іноземця є головним документом для того, щоб іноземний громадянин міг оформити вклад в банківській структурі або зареєструвати бізнес. Також ця довідка може знадобитися в тому випадку, якщо людина стала студентом у Вищому навчальному закладі в Україні. Які на даний момент існують особливості оформлення ідентифікаційного коду для іноземця? Що необхідно знати для отримання цього документа в Ужгороді?

Навіщо іноземцю може знадобитися ідентифікаційний код?

ідентифікаційний код для іноземця в ужгородіЯк тільки іноземець оформить ідентифікаційний номер платника податків, він отримує можливість платити податки, що відкриває для нього масу нових можливостей. Справа в тому, що кожне підприємство, яке отримує прибуток, зобов’язується виплачувати податки за нього.

З цієї причини отримати статус приватного підприємця може тільки особа, яка має ідентифікаційний код. Також цей номер буде необхідним при оформленні посвідки на постійне проживання або громадянства.

Так, для того, щоб проживати в Україні без усіляких перешкод, необхідно користуватись банківськими картками та платити певні податки. Саме тому так важливо оформити ідентифікаційний номер.

Що необхідно для отримання ідентифікаційного коду в Ужгороді?

Перше, що зробить іноземець, перед тим, як отримати ІК, є оформлення і збір необхідних документів. Важливо, щоб цінні папери, які створюються за межами України, обов’язково були перекладені державною мовою, а також легалізовані на території цієї держави. До списку цих цінних паперів слід віднести:

  • посвідчення особи іноземця;
  • документ, що підтверджує місце реєстрації іноземного громадянина;
  • довіреність, що регламентується оформленням ідентифікаційного коду (тільки в тому випадку, коли державна установа готова надати такий документ).

Важливо звернутися до відділення податкової служби за місцем проживання в Ужгороді. При цьому, подати документи людина повинна тільки в спеціальний кабінет, який займається питаннями іноземних громадян. Після того, як була проведена перевірка наявних документів, видається необхідна довідка.

У разі, якщо людина не може самостійно подати документи в податкову, то вона має можливість доручити це завдання фахівцям. Досить буде тільки оформити довіреність і завірити її у нотаріуса. З цим завданням наша компанія завжди готова буде Вам допомогти. Кращі юристи в Ужгороді зроблять все можливе, щоб заощадити час клієнта і зробити так, щоб він швидко отримав бажаний документ.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...
x-cops
getting married in ukraine