Дозвіл на роботу для іноземців

Дозвіл на роботу для іноземця – необхідний документ, що дозволить людині без українського громадянства отримати можливість працевлаштуватися в цій країні. Це не тільки дозволить отримати відмінну роботу в європейській державі, а й дає право на оформлення посвідки на проживання, що відкриває особливі можливості для конкретної людини. Що потрібно враховувати при оформленні дозволу на роботу для іноземця в місті Ужгород?

Що характерно для оформлення дозволу на роботу?

дозвіл на роботу ужгородВажливо враховувати той факт, що займатися оформленням цього документа зобов’язується компанія, яка приймає на роботу нового співробітника. Їй потрібно оформити йому медичну страховку, скласти контракт, надати копії установчих документів і так далі.

Після збору всієї необхідної документації, представник компанії подає документи на розгляд в міграційну службу. Як тільки буде прийнято позитивне рішення з цього питання, копія дозволу на роботу відразу ж з’являється на офіційному сайті міграційної служби.

Необхідно пам’ятати про те, що в Україні заборонено працювати без оформлення. З цієї причини кожен іноземець обов’язково повинен бути офіційно працевлаштований.

Документи для оформлення дозволу на працевлаштування в Ужгороді

Головна умова успіху в отриманні дозволу на роботу – це правильно зібраний пакет документів. При цьому варто враховувати, що всі довідки і свідоцтва, які були отримані в іншій державі, обов’язково повинні супроводжуватися перекладом на державну мову. Також всі документи обов’язково повинні бути легалізовані. Серед них виділяють:

  • копія посвідчення особи іноземця;
  • документ про освіту;
  • контракт між компанією і новим співробітником;
  • заява;
  • дві кольорові фотографії.

Продовження дозволу на роботу для іноземця в Ужгороді

Важливо враховувати, що тривалість дії дозволу на роботу обмежена. З цієї причини після завершення терміну дії, його можна продовжувати. Проводити подібну процедуру можна необмежену кількість разів.

На даний момент подати заявку про продовження дії дозволу на роботу необхідно не пізніше, ніж за двадцять днів до завершення терміну. При цьому термін розгляду такої заявки становить три робочих дні. Оплату можна буде здійснити протягом десяти днів, як тільки було отримано офіційне повідомлення про продовження даного статусу.

Кожен іноземець може зіткнутися з труднощами при первинному оформленні або продовження дії дозволу на роботу. З цієї причини настійно рекомендується скористатися послугами перевірених юристів з міста Ужгород.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
x-cops
getting married in ukraine