Посвідка на тимчасове проживання

временный вид на жительство львов

Посвідка на тимчасове проживання – одночасно статус і посвідчення особи для іноземця, який проживає на території України. Для його оформлення в Ужгороді буде потрібно пройти через певні адміністративні процедури. Що необхідно зробити, щоб отримати посвідку на проживання?

Які переваги несе оформлення посвідки на тимчасове проживання?

Як тільки іноземний громадянин приїжджає в Україну, то йому надається дев’яносто днів на те, щоб він зробив все задумане. Але якщо з певних причин людині не вистачає даного часового проміжку, то в такому випадку необхідно буде оформити тимчасовупосвідку на проживання.

Цей статус дозволяє певний час вільно подорожувати по території України, а також виїжджати за межі країни будь-яку кількість разів. При цьому людина має можливість працевлаштуватися, користуватися послугами банків або навіть створити свій бізнес на тих же умови, як і громадяни країни.

Що потрібно зробити для отримання тимчасової посвідки в Ужгороді?

временный вид на жительтсво ужгород

Для того, щоб отримати тимчасову посвідку на проживання, людині в першу чергу потрібно мати документ, який дає право на цей статус. До умов можна віднести наступне:

  • навчання у Вищому навчальному закладі України;
  • наявність близьких родичів – громадян цієї країни або володарів посвідки на постійне проживання;
  • народження на території України;
  • укладення шлюбу з громадянином;
  • оформлення дозволу на працевлаштування.

У разі, якщо іноземець оформляє для себе посвідку на проживання на підставі дозволу на роботу, то в такому випадку тривалість цього документа буде тією ж, як і термін дії дозволу на працевлаштування, але не більше, ніж 1 рік.

Документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання

Головна умова для отримання посвідки на проживання є збір наступного пакета документів, а саме:

  • посвідчення особи іноземця з перекладом інформації на українську мову;
  • дві кольорові фотографії розміру, як на паспорт;
  • документ, що дає можливість оформити посвідку на проживання (свідоцтво про шлюб, залікова книжка, дозвіл на роботу, свідоцтво про народження і т.д.);
  • квитанція, яка підтверджує оплату іноземцем адміністративної послуги;
  • поліс медичного страхування.

Звичайно, пакет документів може відрізнятися. З цієї причини так важливо буде звернутися до перевірених експертів юридичної сфери в Ужгороді для того, щоб не помилитися і правильно заповнити всі цінні папери.

Як продовжити посвідку на тимчасове проживання в Ужгороді?

Мінус тимчасової посвідки на проживання в тому, що це посвідчення не назавжди і його необхідно буде продовжувати щорічно. Суть в тому, що більшість підстав для отримання цього статусу не є постійними. Наприклад, студента можуть відрахувати під час сесії, тому щороку необхідно підтверджувати свій статус.

Для того, щоб отриматипосвідку на проживання, необхідно взяти документ, що дає можливість оформити цей статус, сплатити державне мито, а також оформити поліс медичного страхування на наступний місяць. З цим пакетом документів необхідно попрямувати у відділення міграційної служби і написати відповідну заяву.

Після перегляду заявки буде винесено рішення. Для того, щоб бути впевненим в тому, що людина знову стане володарем посвідки на проживання, найкраще буде скористатися послугами наших фахівців в Ужгороді, які обов’язково Вам допоможуть.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
x-cops
getting married in ukraine